Taśmy z nadrukiem, taśmy pakowe z logo, taśmy papierowe | Kartony24
Kartony
Wysyłka w 24h Darmowa dostawa powyżej 200 zł brutto
taśma z nadrukiem taśma z nadrukiem

Taśmy z własnym nadrukiem

Drukuj nie tylko logo

CHCĘ WYCENĘ NADRUKU CHCĘ WYCENĘ NADRUKU

Wyróżnij się taśmą z własnym nadrukiem od Kartony24

taśma z nadrukiem 24
Projekt nadruku gratis
personalizowana taśma klejąca
Nakład od 36 sztuk
taśma klejąca z logo firmy
Darmowa dostawa
na terenie Polski
taśma z własnym nadrukiem
Czas realizacji zamówienia
do 18 dni od zaksięgowania wpłaty

Dlaczego warto zamówić taśmę z nadrukiem?

taśma z logo
  • Chętniej podzielą się opinią na temat Twojego produktu. Dodaj tekst lub grafikę, która zmobilizuje ich do wrzucenia opinii.
  • Zwiększysz retencję w swoim sklepie. Wyróżnij się. Dodaj na torbie kod QR lub kod rabatowy, a klient wróci na kolejne zakupy.
  • Zatrzymasz uwagę klienta nie tylko na produkcie ale też swojej marce. Dodaj interesujące informacje branżowe, napisz o wartościach, którymi się kierujesz. Zatrzymaj uwagę klienta na dłużej.
  • Wywołaj pozytywne emocje. Zadbaj o dobry nastrój klienta, pewnie czeka na Twoją paczkę. Dodaj napis, grafikę, która wzbudzi w nim emocje- wyłącznie te pozytywne.
taśma z logo

Jak zamówić taśmę z nadrukiem?

Szukasz taśmy z nadrukiem? Śmiało, wyślij zapytanie formularzem. Pamiętaj o jak najbardziej szczegółowym opisie swoich potrzeb. Nasz grafik przygotuje projekt Twojego nadruku i prześle do Twojej akceptacji w ciągu 3 dni. W tym wypadku masz możliwość jednej modyfikacji. Zastanów się czego potrzebujesz i zapraszamy do kontaktu.

  1. Wybierz rodzaj taśmy i kleju oraz jej kolor bazowy.
  2. Określ liczbę kolorów. Ilość użytych kolorów ma wpływ na cenę ostateczną.
  3. Zdecyduj jakiej długości taśmy szukasz oraz jaka jest planowana wielkość zamówienia.
  4. Załącz plik z logiem lub grafiką, którą chcesz umieścić. Dopuszczalne rozszerzenia pliku: *.pdf, *.ai, *.cdr, *.psd
  5. Wypełnij swoje dane potrzebne do wyceny. Biuro Obsługi Klienta w ciągu 3dni przygotuje wycenę wraz z projektem i prześle je na podany e-mail.
  6. Opłać zamówienie i gotowe.
Nadruki wyceniane są indywidualnie. Na koszt nadruku wpływa cena bazowa produktu, wielkość zamówienia, powierzchnia nadruku oraz ilość użytych kolorów.
CHCĘ WYCENĘ NADRUKU

Formularz

Wybierz rodzaj kartonu*

Wybierz kolor kartonu*

Wybierz rodzaj kartonu*

Karton standardowy:
Z paskiem klejowym:

Ilość sztuk

Drukujemy już od 200 sztuk, ale przy większych ilościach możemy zaproponować najlepsze oferty.
Powyżej 200 dodawaj po 40 szt.

Ilość kolorów nadruku*

Wybierz miejsce nadruku

Dla kartonów klapowych możliwość nadruku tylko ze strony zewnętrznej.

Wybierz rodzaj taśmy*

Wybierz kolor dla taśmy*

Lub skorzystaj z domyślnego koloru dla tej taśmy.

Wybierz liczbę kolorów nadruku*

Wybierz z tabeli nakład oraz długość rolki*

Długość rolki
Nakład

Szerokość taśmy PP to 48 mm.


Napisz czego potrzebujesz

Tu możesz się rozkręcić. Czego potrzebujesz? Jak ma to wyglądać? Które boki mają być zadrukowane? Jakie zadanie spełnić? Uwolnij kreatywność - Twoje potrzeby są dla nas ważne.

Kolor biały nie jest możliwy do uzyskania w druku cyfrowym - wszelkie kolory białe w projekcie finalnie będą przezroczyste. Przesłane pliki do wydruku powinny być w oryginalnym rozmiarze i wysokiej rozdzielczości (co najmniej 300 dpi). Dopuszczalne formaty pliku PDF, TIFF, PSD do 20 MB Dla zdjęć i grafik rastrowych format JPG i PNG.

Pozostaw dane do kontaktu

* Pola obowiązkowe

Nasze realizacje

taśmy z logo taśma pakowa z nadrukiem
taśma z własnym nadrukiem taśmy pakowe z nadrukiem
taśma pakowa z logo taśma pakowa z logo
taśma papierowa z nadrukiem taśmy klejące z nadrukiem
taśma klejąca z własnym nadrukiem taśma papierowa z logo
taśma do pakowania z logo taśma z nadrukiem firmowym
CHCĘ WYCENĘ NADRUKU

Technicznie rzecz biorąc

Jaki rodzaj taśm do nadruków mamy w ofercie?

Nadruki na taśmach wykonujemy na taśmie PP o szerokości 48 mm.

Taśma PP to tzw. cicha taśma, która dzięki odpowiedniej metodzie wytwarzania jest znacznie cichsza od standardowych taśm, dzięki czemu dba o słuch osób pakujących i znacząco poprawia ich komfort pracy. Wykonana jest z polichlorku winylu. Charakteryzuje się dużą elastycznością, przyczepnością oraz funkcją izolującą. Jest odporna na warunki atmosferyczne takie jak niskie i wysokie temperatury, wilgoć czy promieniowanie UV.

Taśma PP dostępna jest w 3 kolorach do wyboru: brązowym, białym lub transparentnym. Długość rolki to 55 YD (50 m) lub 66 YD (60 m), w zależności od Twoich potrzeb.

Jaki rodzaj kleju na taśmie wybrać?

Wykonujemy nadruki na taśmach z dwoma rodzajami mocnego kleju.

HOT-MELT to klej na bazie syntetycznego kauczuku. Wykorzystywany jest zarówno to taśm PP jaki i taśm papierowych. Charakteryzuje się dużą siłą klejenia, dobrą przyczepnością do wszystkich powierzchni a przy tym jest przystępny cenowo. Taśma z tym rodzajem kleju jest uniwersalna - sprawdzi się w przypadku pakowania różnego rodzaju produktów.

SOLVENT to klej na bazie naturalnego kauczuku. Charakteryzuje się bardzo dużą siłą klejenia. Taśma z tym rodzajem kleju sprawdzi się idealnie w przypadku trudnych warunków atmosferycznych. Perfekcyjnie zabezpieczy wysyłany produkt przed nieuprawnionym dostępem. Taśma z klejem SOLVENT jest w pełni odporna na działanie wysokiej jak i niskiej temperatury. Szczególnie nadaje się do stosowania w niskich temperaturach, dlatego, może być stosowana w przypadku mrożonych produktów lub przechowywanych w chłodniach.

Jaka jest minimalna ilość zamówienia?

Zamówienie na taśmy z własnym nadrukiem zrealizujemy dla Ciebie już od 36 sztuk! Pamiętaj, że kupując więcej, płacisz mniej dlatego wybierając większy nakład cena za sztukę taśmy znacząco spada. Już przy zamówieniu 100 sztuk tej samej taśmy, cena jednostkowa będzie niższa o 50%.

Ile kosztuje nadruk na taśmie?

Koszt nadruku na taśmie uzależniony jest od rodzaju i koloru taśmy, długości rolek, liczby kolorów nadruku (możliwe są 3 kolory nadruku), rodzaju zastosowanego kleju oraz nakładu jaki wybierzesz. Po określeniu tych elementów przygotujemy dla Ciebie w ramach zamówienia projekt i zapewnimy darmową dostawę zamówienia wliczoną w cenę.

Jaki jest czas oczekiwania na realizację nadruku?

Termin realizacji personalizowanego zamówienia wynosi do 18 dni od momentu zaksięgowania płatności.

Personalizuj pozostałe nasze produkty

Dlaczego taśmy pakowe z nadrukiem zyskują coraz więcej wielbicieli?

Prowadzenie odpowiednich działań marketingowych to klucz do sukcesu w każdym przedsiębiorstwie zajmującym się sprzedażą lub usługami. Jeśli prowadzisz swój biznes, z pewnością wiesz, że bardzo ważna jest promocja produktów, dzięki której Twoja marka będzie mogła dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Jednak nie trzeba od razu inwestować ogromnych pieniędzy. Szczególnie początkujące firmy powinny docenić każdą, nawet najmniejszą szansę na reklamę. To oznacza, że powinieneś wykorzystywać każdą możliwą przestrzeń do reklamy swojej marki. Taśmy pakowe z nadrukiem to świetna inwestycja, która nie wymaga wielkich nakładów finansowych, a niesie ze sobą wiele korzyści. Sprawdź, o czym mowa!

Taśmy pakowe z nadrukiem - skuteczna reklama Twojej firmy

Taśma klejąca z logo to świetny pomysł na promocję marki i sposób na utrwalenie jej w pamięci klientów. Jeśli chcesz zwiększyć zyski i rozpoznawalność Twojej firmy, warto przemycać logo, dane kontaktowe, adres strony internetowej i inne informacje we wszystkich możliwych miejscach. Takie zabiegi sprawią, że konsumenci będą mogli lepiej poznać Twoją firmę. Nie da się zaprzeczyć, że chętniej kupujemy to, co już znamy lub przynajmniej kojarzymy z reklam.

Budowanie relacji z klientem – liczy się pierwsze wrażenie!

Chcesz wiedzieć, dlaczego coraz więcej firm sięga po tak drobne elementy promocyjne, jak taśma pakowa z nadrukiem? Odpowiedź na to pytanie jest dosyć prosta. Takie działanie nie wymaga dużych nakładów finansowych, a niesie ze sobą same korzyści. Kolejną zaletą wykorzystania taśmy klejącej z logo jest szansa na zrobienie pozytywnego pierwszego wrażenia. Jeśli paczka dostarczona do klienta będzie ładnie zapakowana, a na kartonie dodatkowo znajdzie się taśma z logo lub miłym zwrotem do klienta, możesz mieć pewność, że będzie on zachwycony. To wywoła u niego pozytywne emocje i sprawi, że Twoja marka będzie mu się dobrze kojarzyła. Uzna Twoją firmę za profesjonalną i dbającą o każdego klienta.

Taśma klejąca z logo – wyróżnij się i pokonaj konkurencję!

Zastanawiasz się, jakie jeszcze korzyści przyniesie Ci wykorzystanie w firmie taśmy pakowej z nadrukiem? Możesz mieć pewność, że ten drobny gadżet pozwoli Ci wyróżnić się na rynku. Nie da się ukryć, że w wielu branżach konkurencja jest spora. Jeśli chcesz przetrwać i osiągnąć sukces, powinieneś postarać się zdobyć zaufanie klientów i wyróżnić się w gąszczu innych dobrych ofert.

Taśma pakowa z nadrukiem to świetny sposób na reklamę swojej marki i zapisanie się w pamięci klientów. Takie działanie nie wymaga wielkich nakładów finansowych, a korzyści są bardzo duże. Właśnie dlatego taśmy pakowe zyskują coraz więcej wielbicieli. Nie zastanawiaj się dłużej i już teraz skorzystaj z oferty Kartony24 – stwórz projekt taśmy klejącej z logo Twojej firmy.

Czy warto zamówić taśmy z logo?

Prowadzisz własną firmę i chcesz, aby wciąż się rozwijała? Szukasz nowych pomysłów na promocję swojej firmy? W takim razie koniecznie powinieneś pomyśleć o wykorzystaniu dobrych gadżetów takich jak taśma z własnym nadrukiem. To zdecydowanie świetny, prosty i względnie tani sposób na promocję marki i utrwalenie jej w świadomości konsumentów. Sprawdź, jakie działania w firmie pomogą Ci zdobyć nowych klientów i czy warto zamówić taśmy z logo!

Jak prowadzić własną firmę?

Planujesz otworzyć własny biznes? Jesteś właścicielem dobrze prosperującego przedsiębiorstwa? Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę, czy jesteś już długo na rynku, jednym z najważniejszych elementów prowadzenia działalności jest odpowiednie reklamowanie swoich produktów i usług. Z pewnością zgodzi się z tym każdy przedsiębiorca. Choć prowadzenie biznesu to ogromne wyzwanie, wymaga wiedzy i posiadania odpowiednich cech, to również warto podkreślić, że może być źródłem satysfakcji i spełnienia. Nie ma jednej złotej rady dotyczącej tego, jak prowadzić własną firmę. Konieczne jest jednak zaangażowanie i korzystanie z nowoczesnych rozwiązań.

Przemyślane działania reklamowe

Odpowiednie działania reklamowe to klucz do sukcesu w wielu branżach. Jednak kampania reklamowa i wszystkie działania skierowane do klientów, powinny być dokładnie przemyślane. Dzisiejsze czasy dają wiele możliwości, z których zdecydowanie warto korzystać. Jeśli chcesz zapisać się w pamięci obecnych klientów i zyskać nowych, warto wykorzystać każdy możliwy sposób na promocję swojej marki. Taśma z własnym nadrukiem to strzał w dziesiątkę. Ten drobny gadżet może wzbudzić uśmiech na twarzy klienta, który zamówił Twoje produkty. Jeśli zapakujesz je w pudełko, na którym znajdzie się również taśma klejąca z logo lub zabawnym cytatem, zwrotem do klienta, wartościami firmy – możesz mieć pewność, że klient będzie pozytywnie zaskoczony. W ten sposób nawiązujesz z nim relacje, co z kolei może się przyczynić do tego, że ponownie zrobi u Ciebie zakupy.

Taśmy z logo – czy to skuteczna reklama?

Nie powinieneś mieć już żadnych wątpliwości co do tego, że taśma z logo to świetna reklama dla Twojej marki. To prosty i niezwykle skuteczny sposób na wzbudzenie zainteresowania klientów, zbudowanie relacji i wywołanie pozytywnego wrażenia. Jeśli Twój klient będzie widział, że dbasz o każdy, nawet najmniejszy szczegół przesyłki, z pewnością to doceni i do Ciebie wróci. Oczywiście bardzo ważne jest również to, aby zamówiony produkt spełniał jego oczekiwania i potrzeby. Taśma klejąca z logo to bardzo skuteczna i przede wszystkim dosyć tania forma reklamy. Zdecydowanie warto skorzystać z takiej opcji w swojej firmie, jeśli chcesz wyróżnić się na rynku.

Taśma z własnym nadrukiem to bardzo ciekawy pomysł na promocję. Coraz więcej firm korzysta z takiej opcji, dlatego, jeśli prowadzisz własny biznes, nie powinieneś zostawać w tyle. Stwórz własny projekt taśmy i zaskocz swoich klientów. Ten mały gadżet z pewnością wywoła uśmiech na ich twarzach i sprawi, że Twoja marka będzie kojarzyła się pozytywnie.

Taśmy klejące z nadrukiem – jakie wybrać?

Nie da się zaprzeczyć, że taśmy klejące z nadrukiem to świetny pomysł na promocję marki. Jeśli prowadzisz swój biznes, koniecznie powinieneś skorzystać z takiego rozwiązania. W ten sposób możesz małym nakładem finansowym zwiększyć rozpoznawalność marki, wzbudzić zainteresowanie klientów, zapisać się w ich pamięci, a także wywołać pozytywne emocje i skojarzenia. W konsekwencji zwiększy się sprzedaż i zyski w Twojej firmie. Pojawiają się jednak bardzo ważne pytania – jak wybrać odpowiednie taśmy klejące z nadrukiem? Czym kierować się przy wyborze? Sprawdź!

Taśmy pakowe z nadrukiem – dlaczego warto wprowadzić je w swojej firmie?

Zastanawiasz się, czy warto wprowadzić w swojej firmie taśmy z nadrukiem? Odpowiedź na to pytanie jest jednoznaczna – zdecydowanie warto! Jest kilka argumentów, które za tym przemawiają. Po pierwsze to świetny rodzaj promocji, w który nie musisz inwestować dużych pieniędzy. Poza tym to idealny sposób na zwiększenie rozpoznawalności marki, zbudowanie relacji z klientem i wywołanie u niego pozytywnych emocji. Czy można chcieć czegoś więcej? Ten drobny zabieg sprawi, że wzmocnisz swoją pozycję na rynku i będziesz krok przed konkurencją!

Jak wybrać taśmę z nadrukiem?

Wiesz już, że warto wybrać taśmę pakową z nadrukiem. Jeśli zależy Ci na świetnej jakości produktu i najlepszym wykonaniu, koniecznie stwórz swój projekt i skorzystaj z oferty Kartony24. Projektując swoją taśmę z nadrukiem, będziesz musiał podjąć kilka ważnych decyzji dotyczących między innymi wyboru konkretnego rodzaju taśmy, kleju, a także koloru oraz grafiki. Sprawdź, poszczególne opcje i wybierz tę, która będzie najlepsza dla Twojej marki!

Odpowiedni rodzaj taśmy

Na początku projektowania taśmy pakowej z nadrukiem musisz zdecydować, jaki rodzaj taśmy wybrać. Masz dwie opcję – taśma PP lub papierowa. Pierwsza z nich sprawdzi się w przypadku klejenia kartonów, papierów folii i innych materiałów. Jest odporna na działanie różnych niekorzystnych czynników, takich jak na przykład promieniowanie UV, wilgoć i duże naprężenia mechaniczne. To bardzo trwały i praktyczny gadżet. Z kolei taśma papierowa świetnie się sprawdzi, jeśli chcesz nadać swoim przesyłkom eleganckiego wyglądu. To również idealna opcja, jeśli chcesz podkreślić, że Twoja firma dba o środowisko. Taśma papierowa jest produktem ekologicznym i podlega recyklingowi.

Najlepszy rodzaj kleju

Następnie konieczny jest wybór rodzaju kleju. Możesz zdecydować się na kauczuk syntetyczny hot-melt, który ma bardzo szerokie zastosowanie lub kauczuk naturalny solvent, który stosowany jest zazwyczaj w niskich temperaturach.

Kolor taśmy

Kolejną decyzją, jaką musisz podjąć, projektując taśmę z nadrukiem, jest wybór koloru taśmy. Możesz zdecydować się na białą, transparentną lub brązową. Poza tym konieczne jest również zaprojektowanie logo lub tekstu, który ma zostać umieszczony na taśmie.

Taśmy klejące z nadrukiem to skuteczna opcja na promocję marki, która jednocześnie nie wymaga dużych nakładów finansowych. Koniecznie powinieneś rozważyć wprowadzenie jej w swojej firmie!

Taśma z nadrukiem – ważna część budowania brandu

Twoja firma świetnie się rozwija i zdobywa nowych zadowolonych klientów? To zdecydowanie powód do radości! Jednak nie możesz spocząć na laurach. Warto wciąż szukać nowych rozwiązań i szansy na reklamę swojej marki. Opakowania z nadrukiem to coraz bardziej popularny trend. Ciekawym rozwiązaniem jest również wykorzystanie taśmy z nadrukiem do pakowania produktów. Dlaczego warto wykorzystać w swojej firmie taśmy z nadrukiem do wzmacniania wizerunku marki? Sprawdź!

Taśma z nadrukiem - reklama w nietypowej formie

Jeśli prowadzisz własną firmę, z pewnością Twoim priorytetem jest rozwój marki i zyskanie zadowolonych klientów. Oczywiście bazą jest dobry produkt wpisujący się w oczekiwania i potrzeby klientów. Jednak, aby produkt stał się obiektem pożądania, konieczne jest również odpowiednie zaplanowanie kampanii reklamowej oraz budowanie pozytywnego wizerunku marki. Warto wykorzystać do tego celu każdą możliwą przestrzeń. Taśma z nadrukiem to właśnie kolejny nośnik reklamowy. Twoi klienci z pewnością będą zachwyceni tym, że dbasz o każdy szczegół i nawet taki drobiazg, jak taśma do pakowania jest unikalnym i ciekawym elementem paczki. Postaw na reklamę w nietypowej formie!

Jak wzmocnić wizerunek marki?

Wiesz już, że taśma z nadrukiem może być świetnym nośnikiem reklamowym. Możesz umieścić na niej logo firmy, unikalne hasło, miły zwrot do klienta, a także adres strony internetowej lub dane kontaktowe. Masz wiele możliwości, aby wzmocnić wizerunek swojej marki i zapisać się w pamięci klientów. Spraw, aby odebranie paczki było ciekawym doświadczeniem!

Jak wyprzedzić konkurencję?

Zastanawiasz się, jak wyprzedzić konkurencję? Odpowiedź na to pytanie jest prostsza, niż Ci się wydaje. Przede wszystkim nie bój się korzystać z nowych rozwiązań. Zaskocz swoich klientów unikalną taśmą z nadrukiem. To świetny sposób na budowanie trwałej relacji z klientem i wywołanie u niego pozytywnych emocji. Twój produkt zapisze się w jego pamięci i z pewnością jeszcze nie raz wyląduje w zakupowym koszyku.

Zdecydowanie warto wykorzystać każdą przestrzeń, aby przekonać klienta do tego, że Twoja marka jest najlepsza. Taśma z nadrukiem to oryginalny pomysł na reklamę.