Torby papierowe z nadrukiem logo | Kartony24
Kartony
Wysyłka w 24h Darmowa dostawa powyżej 200 zł brutto
torby z nadrukiem torby z nadrukiem

Torby z własnym nadrukiem

Drukuj nie tylko logo

Projektuję w kreatorze

Wyróżnij się torbą z własnym nadrukiem od Kartony24

torba na zakupy z logo
Darmowy kreator nadruków
producent toreb papierowych z nadrukiem
Nakład od 300 sztuk
torba z twoim nadrukiem
Darmowa dostawa
na terenie Polski
torebki papierowe producent
Czas realizacji zamówienia
od 5 dni od zaksięgowania wpłaty

Dlaczego warto zamówić torbę z nadrukiem?

torby papierowe z nadrukiem
  • Klienci częściej będą o Tobie mówić. Unboxing to ważny element budowania wizerunku marki. Dodaj nadruk na torbie, a zwiększysz wzmianki o swojej firmie w Social Mediach
  • Chętniej podzielą się opinią na temat Twojego produktu. Dodaj tekst lub grafikę, która zmobilizuje ich do wrzucenia opinii.
  • Zwiększysz retencję w swoim sklepie. Wyróżnij się. Dodaj na torbie kod QR lub kod rabatowy, a klient wróci na kolejne zakupy.
  • Zatrzymasz uwagę klienta nie tylko na produkcie ale też swojej marce. Dodaj interesujące informacje branżowe, napisz o wartościach, którymi się kierujesz. Zatrzymaj uwagę klienta na dłużej.
torby z nadrukiem
  • Wywołaj pozytywne emocje. Zadbaj o dobry nastrój klienta, pewnie czeka na Twoją paczkę. Dodaj napis, grafikę, która wzbudzi w nim emocje- wyłącznie te pozytywne.
  • Zbuduj przewagę konkurencyjną. Wykorzystaj torbę jako nośnik ważnych dla klienta informacji. Pokaż wartości, którymi się kierujesz.
  • Kreuj trendy, bądź pierwszy. Może limitowane kolekcje? Doceń Klientów, świętuj ważne okazje wyjątkową torbą.

Jak zamówić torbę z nadrukiem?

torby firmowe 1. Zrób swój projekt w kreatorze online 1. Prześlij link do kreatora na swojego maila i stwórz projekt
Dzięki przygotowanym funkcjonalnościom zrobisz to w mgnieniu oka. To proste. Kreator dla wygody tworzenia dostosowany został do projektowania na komputerze. Dzięki przygotowanym funkcjonalnościom zrobisz to w mgnieniu oka. To proste.
torba na zakupy z napisem 2. Przeslij projekt, a my potwierdzimy wycenę.
W ciągu 24h sprawdzimy czy Twój projekt jest kompletny i potwierdzimy mailowo wycenę.
torba na zakupy z logo 3. Potwierdź informacje dot. projektu i opłać fakturę.
Zaakceptuj przesłane podsumowanie zlecenia nadruku i wykonaj płatność. Gotowe. Teraz my zabieramy się za realizację nadruku.

Zobacz jak proste jest tworzenie projektu nadruków w kreatorze.

Do Twojej dyspozycji oddajemy prosty, intuicyjny kreator, a w nim przygotowane przez profesjonalnego ilustratora darmowe szablony, kliparty, napisy, których możesz użyć tworząc swój idealny nadruk. Podgląd 3D oraz możliwość nieskończonej ilości zmian to kolejne funkcjonalności, które zyskujesz decydując się na samodzielne projektowanie.Trochę w prawo, trochę w lewo, w tył lub do przodu :) To dobra zabawa, spróbuj.

PROJEKTUJĘ W KREATORZE

Nasze realizacje

torba z własnym nadrukiem torby reklamowe
torba papierowa z logo nadruki na torby
torby reklamowe z nadrukiem torby z logiem
torby z logo torby papierowe z logo
torby ekologiczne z nadrukiem torba ekologiczna z nadrukiem
eko torby z nadrukiem torby na zakupy z nadrukiem

Technicznie rzecz biorąc

Na jakich torbach robimy nadruk?

W zależności od tego, co chcesz pakować, możesz wybierać spośród ogromnej ilości rozmiarów od małych torebek po wielkie torby cateringowe. Wykonujemy nadruki na torebkach szarych, białych i kolorowych. W tym ostatnim przypadku trzeba jednak pamiętać, że im ciemniejszy kolor torebki, tym mniej widoczne będą jasne kolory nadruku. W ofercie mamy torebki z uchem skręcanym i prostym.

Jaką metodą robimy nadruk?

Torebki drukujemy technologią druku cyfrowego lub sitodruk. Po sprawdzeniu projektu wybieramy optymalną metodę druku indywidualnie do potrzeb klienta. Druk cyfrowy jest metodą nieco tańszą, ekologiczną (tusz na bazie wody) ale tylko przy sitodruku możemy uzyskać kolor biały, srebrny czy złoty.

Jaka jest minimalna ilość zamówienia?

Zamówienia na spersonalizowane torby papierowe z nadrukiem realizujemy w minimalnym nakładzie 300 sztuk. Pamiętaj jednak, że im większe zamówienie, tym niższa cena jednostkowa torebki. Optymalną ilością gwarantującą dobrą cenę jest ok. 500 sztuk.

Ile kosztuje nadruk na torbie?

Na koszt toreb z nadrukiem składa się kilka elementów. Po pierwsze: papierowa torba, czyli nasz produkt bazowy, na którym będziemy drukować. Po drugie: wielkość, kolor i rodzaj samego nadruku (drukować możemy na jednej lub na dwóch stronach). Wielkość definiujemy jako powierzchnię, jaką zajmuje określony nadruk i na jej podstawie wyliczany jest koszt tuszu i druku. Po trzecie: ilość kolorów - nadruk jednokolorowy będzie nieco tańszy, ale ten wielokolorowy będzie na pewno efektowny. I po czwarte: wielkość zamówienia. Im większy nakład, tym korzystniejsza cena.

Jaki jest czas oczekiwania na realizację nadruku?

Zamówienia torebek z nadrukiem indywidualnym realizujemy standardowo do 5 dni roboczych. Znając potrzeby naszych klientów, proponujemy również realizację ekspresową, gdzie czas realizacji wynosi do 3 dni roboczych. Opcję tą można zaznaczyć w naszym kreatorze lub formularzu składając zamówienie.

Personalizuj pozostałe nasze produkty

Dlaczego torby ekologiczne są tak uwielbiane przez Klientki?

W ostatnich latach można obserwować bardzo pozytywną modę na bycie eko. Oznacza to, że zwiększa się świadomość konsumentów, a także ich chęć do dbania o środowisko. Warto pamiętać o tym, że nawet najdrobniejsze działania związane z ochroną środowiska będą wpływały pozytywnie na nasze otoczenie. W trend bycia eko wpisuje się między innymi używanie toreb ekologicznych, rezygnacja lub zmniejszenie ilości spożywanego mięsa, oszczędzanie energii elektrycznej i wiele więcej. Zastanawiasz się, dlaczego torby ekologiczne zyskały tak dużą popularność? Poznaj kilka faktów!

Torby ekologiczne – nowy popularny trend

Nie da się zaprzeczyć, że w ostatnich latach znacznie zwiększyła się świadomość konsumentów dotycząca ochrony środowiska naturalnego. To sprawia, że przedsiębiorcy muszą reagować na oczekiwania i potrzeby swoich klientów. Ulepszają zarówno swoje produkty, jak i metody ich pakowania. Od kilku lat wciąż rośnie popularność toreb ekologicznych z nadrukiem. Wiele osób rezygnuje z plastikowych toreb na rzecz tych papierowych lub bawełnianych. Chyba każdy zgodzi się z tym, że to bardzo dobre zmiany, które powinien wprowadzić każdy z nas. Jednak odpowiedzialność spoczywa również na przedsiębiorcach. Decydując się na wprowadzenie w swojej firmie toreb ekologicznych z nadrukiem, nie tylko dbasz o środowisko, ale także możesz zyskać zaufanie klientów i zwiększyć rozpoznawalność swojej marki.

Torby ekologiczne – praktyczne, wytrzymałe i eleganckie

Chcesz wiedzieć, dlaczego torby ekologiczne z nadrukiem są uwielbiane przez Klientki? Powodów jest kilka! Przede wszystkim torby ekologiczne to produkty wielorazowego użytku. Z torbą ekologiczną z nadrukiem możesz ponownie wybrać się na zakupy i nie generować w ten sposób kolejnych ton plastiku, a to jest bardzo ważne dla osób, które liczą się z losem naszej planety. To jednak nie wszystko! Torby na zakupy z nadrukiem są do tego bardzo wytrzymałe. Nie trzeba się obawiać, że podczas powrotu do domu zakupione produkty rozsypią się z hukiem na ziemię. Większość toreb ekologicznych można zaliczyć do prostych i eleganckich gadżetów, które warto mieć zawsze pod ręką.

Jak dbać o dobro naszej planety?

Zastanawiasz się, jak dbać o dobro planety i przyczynić się do pozytywnych zmian? Przede wszystkim trzeba zacząć od siebie i pamiętać, że nawet drobne zmiany mają ogromne znaczenie. Jeśli zaczniesz korzystać z toreb ekologicznych z nadrukiem, z pewnością poczujesz ogromną satysfakcję z tego, że robisz coś dobrego. Takie malutkie zmiany nie wymagają od Ciebie dużego wysiłku. Jeśli produkty kupione w sklepie lub zamówione przez internet otrzymasz w papierowej torbie, pamiętaj, że możesz wykorzystać ją jeszcze kilka razy. Do innych działań mających korzystny wpływ na środowisko należy także segregacja śmieci, oszczędzanie wody, prądu i wiele więcej!

Torby ekologiczne z nadrukiem to świetne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorstwa, które chce zyskać zaufanie klientów i zatroszczyć się o środowisko.

W jakich branżach sprawdzą się torby reklamowe?

Prowadzenie własnej firmy to ogromne wyzwanie. Każdy przedsiębiorca chce, aby jego marka stała się popularna i ceniona przez konsumentów. Jednym z najważniejszych elementów jest odpowiednia reklama i budowanie wizerunku marki. To właśnie w ten sposób tworzy się zaufanie i relacje z klientami. Dobra reklama zdecydowanie jest w stanie wpłynąć na decyzje zakupowe konsumentów. Warto wykorzystać każdą przestrzeń na kreowanie wizerunku marki i utrwalenie jej w świadomości klientów. Idealnym rozwiązaniem są różne gadżety z logo firmy. Coraz większą popularnością cieszą się torby reklamowe z nadrukiem. W jakich branżach sprawdzą się torby z nadrukiem? Sprawdź!

Torby papierowe z nadrukiem – popularny trend

Zwiększa się świadomość konsumentów dotycząca ochrony środowiska. To wymusza na przedsiębiorcach wprowadzanie zdecydowanych zmian. Jednym z bardzo dobrych rozwiązań jest korzystanie z toreb papierowych z nadrukiem. To nie tylko dołożenie cegiełki do troski o środowisko naturalne, ale także szansa na reklamę swojej marki i zbudowanie pozytywnego wizerunku. Torby papierowe są proste, eleganckie i wytrzymałe. Nic więc dziwnego, że zdobywają coraz większą popularność zarówno wśród producentów, jak i konsumentów.

Branże chętnie korzystające z toreb papierowych

Zastanawiasz się, w jakich branżach sprawdzą się torby papierowe? To rozwiązanie, które jest korzystne dla różnych przedsiębiorstw.

Sklepy stacjonarne i internetowe

Zdecydowanie większość firm zajmujących się handlem, może wprowadzić do swojej firmy torby papierowe z nadrukiem własnym. Zarówno sklepy stacjonarne, jak i te internetowe mogą z powodzeniem wykorzystać torby papierowe do pakowania oferowanych produktów. Troska o środowisko, budowanie pozytywnego wizerunku firmy, zapisanie się w pamięci klienta i wywołanie u niego pozytywnych emocji, to tylko kilka korzyści wynikających z wprowadzenia zmian. Logo lub motto firmy będzie także świetną formą reklamy firmy. Dotyczy to między innymi takich branż jak spożywcza, odzieżowa, beauty, a także gastronomia i wiele innych!

Przedsiębiorstwa dbające o środowisko

Oczywiście oprócz wymienionych branż, wprowadzenie papierowych toreb reklamowych będzie także atrakcyjne dla wszystkich przedsiębiorstw, które po prostu pragną dbać o środowisko. W związku z tym takie opakowania będą także świetnym rozwiązaniem dla różnych fundacji i innych firm, których misją jest troska o środowisko. Nie ma tu właściwie żadnych ograniczeń. Jeśli prowadzisz firmę i szukasz ciekawych rozwiązań, zdecydowanie warto przemyśleć wprowadzenie toreb papierowych z nadrukiem własnym. Torby papierowe z nadrukiem zyskują coraz większe grono zwolenników. Przedsiębiorcy wprowadzają je do swoich firm, a konsumenci chętnie korzystają z toreb wielokrotnego użytku. Takie rozwiązanie jest zdecydowanie korzystne dla środowiska. To jednak nie wszystko. Torby papierowe z nadrukiem są idealnym miejscem na reklamę marki. W ten sposób możesz zbudować pozytywny wizerunek firmy, zatroszczyć się o środowisko i zadowolić swoich klientów.

Torba z logo to dobry wyróżnik firmy?

Jeśli prowadzisz własny biznes, na szczycie Twojej listy priorytetów powinna się znaleźć odpowiednia reklama własnej marki. Nie da się zaprzeczyć, że to właśnie promowanie produktów i budowanie pozytywnych skojarzeń z marką może przełożyć się na zwiększenie sprzedaży. Z pewnością między innymi na tym zależy każdemu przedsiębiorcy. Kampania reklamowa powinna być bardzo dobrze przemyślana, tak samo, jak wizerunek marki. Jednak warto także zwrócić uwagę na nieco mniejsze aspekty związane z promocją. Wprowadzenie do swojego przedsiębiorstwa torebki papierowej z nadrukiem w postaci logo firmy to świetne rozwiązanie, które pomoże Ci wzmocnić wizerunek i zdobyć zaufanie klientów. Dlaczego torba z logo to dobry wyróżnik? Sprawdź!

Prowadzisz firmę? Konkurencja nie śpi!

Chcesz zdobyć pozycję lidera na rynku? Zastanawiasz się, jak wyróżnić się w tłumie? Nie da się ukryć, że to spore wyzwanie dla każdej osoby prowadzącej własną firmę. Na rynku pojawia się coraz więcej firm, konkurencja wciąż rośnie, dlatego konieczne jest wprowadzanie nowych rozwiązań i pozbycie się ograniczającego strachu. Wiele marek wykorzystuje torby reklamowe z nadrukiem. Jeśli nie chcesz pozostać w tyle, koniecznie powinieneś śledzić aktualne trendy i wprowadzać je w swojej firmie. Oczywiście szukanie innowacyjnych rozwiązań, z których nie korzystają jeszcze inne firmy, też jest świetną opcją. Jeśli zależy Ci na tym, aby niewielkim kosztem zwiększyć rozpoznawalność marki – koniecznie zdecyduj się na wprowadzenie toreb z logo, w których będziesz przekazywać klientom produkty ze swojej oferty.

Torba z nadrukiem – Czy warto zamówić torbę z nadrukiem?

Zastanawiasz się, dlaczego warto wprowadzić w swojej firmie torby z nadrukiem? Powodów jest kilka! Po pierwsze opakowanie to świetna przestrzeń do reklamy marki. Warto dodać, że możesz w ten sposób zwiększyć rozpoznawalność swojej firmy przy dosyć niskim nakładzie finansowym. Poza tym torebki papierowe z nadrukiem są proste, praktyczne i wytrzymałe. Można używać ich wielokrotnie. To bardzo ekologiczne rozwiązanie, które doceniają konsumenci. Jeśli na torbie umieścisz logo, motto firmy lub jej wartości, miły i zabawny zwrot do klienta – to z pewnością sprawi, że będzie on kojarzył Twoją markę z pozytywnymi emocjami i profesjonalizmem.

Prosty krok do zwiększenia rozpoznawalności marki

Torby papierowe z nadrukiem to idealne rozwiązanie dla wielu przedsiębiorstw, szczególnie tych, które dopiero próbują zaistnieć na rynku. To świetna reklama, która pozwoli zwiększyć rozpoznawalność marki. Ważne jest również to, że nie wymaga ona dużych nakładów finansowych, co jest bardzo ważne dla początkujących przedsiębiorców. Torba z logo to świetny sposób na to, aby wzmocnić pozycje swojej marki na rynku i wyróżnić się na tle konkurencji. Jeśli chcesz osiągnąć sukces i zyskać nowych zadowolonych klientów, koniecznie wprowadź do swojej firmy torebki papierowe z nadrukiem.

Jakość gwarantem sukcesu! Torby papierowe z nadrukiem producent

Wybór partnera biznesowego to ważny element prowadzenia firmy. Bezpieczeństwo dostaw, jakość produktów to podstawa współpracy. Torby papierowe z nadrukiem producent może zagwarantować Ci, że pieniądze i rozwój Twojej firmy będzie bezpieczny.